Důvody pro externí služby

Důvody pro externí služby

Největší výhodou jsou úspory.

Omezení administrativních zaměstnanců a tím i ke snížení nákladů na mzdy, zdravotní a sociální pojištění zaměstnavatele, výhodách pro zaměstnance, dovolených, příp. nemocech a odstupném pro zaměstnance.
⋅ Zaměstnavatel šetří také na proškolování zaměstnanců, počítačovém a programovém vybavení.
⋅ Neřešíte personální otázky zabezpečení vedení účetnictví Vaší firmy – výběr nových zaměstnanců, jejich zaučování, zástup v době nemoci, neočekávané ukončení pracovního poměru zaměstnance.
⋅ Nehrozí únik informací, je zaručena naprostá diskrétnost.
⋅ Není nic horšího, než když ve firmě uniknou – ať už úmyslně nebo neúmyslně – informace o výši mzdách.
⋅ Odpadají Vám starosti s účetnictvím a daněmi a Vy se můžete naplno věnovat pouze své hlavní činnosti.

 

Představujeme se Vám

 

Našim cílem je předat Vám maximálně kvalitní, profesionální a komfortní účetnictví. Služby se snažíme poskytovat na takové úrovni, aby jste na nás mohli plně přenést odpovědnost za stav Vašeho účetnictví a mohli se bezstarostně a plně soustředit na to, v čem podnikáte.
Velký důraz je kladen na individuální přístup ke každému klientovi. Naprostou samozřejmostí je také zachování mlčenlivosti o skutečnostech, vyplývajících z podnikatelské činnosti klientů.
Využitím externích účetních služeb šetříte finanční prostředky, které by jste byli nuceni ve formě hardwaru, softwaru, mzdových nákladů, školení, odborné literatury a jiných ostatních nutných výdajů vydat k tomu, aby jste vytvořili pracovní podmínky zaměstnance.
Pokud jste v nabídce našli účetní služby, které hledáte a zároveň požadujete kvalitu, komfort a individuální přístup, obraťte se s důvěrou na nás.
Pracujeme v ekonomickém systému POHODA.

 

 

Přejít k navigační liště